Gedik Holding 1. İş Sağlığı ve Güvenliği Çocuk Resim Yarışmasının kazananları belli oldu

May
17

04-10 Mayıs tarihleri arasında İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında Gedik Holding Çalışanlarının çocuklarının katıldığı ödüllü Gedik Holding 1. İş Sağlığı ve Güvenliği Çocuk Resim Yarışması gerçekleştirildi.

“Anne, Baba; İşyerinde İş Sağlığı Güvenliği Önlemlerini Almayı Unutma” temalı resim yarışmasında iş güvenliğinin önemini çocuklar çizdikleri resimler ile anlattılar.

Gedik Holding, çalışanlarının iş yerinde karşılaşabilecekleri riskler, tehlike ve iş kazaları konularında kendi çocuklarının yaptığı resimler aracılığı ile farkındalığı artırmak amacı ile “Anne, Baba; İşyerinde İş Sağlığı Güvenliği Önlemlerini Almayı Unutma”  konulu bir resim yarışması düzenledi. Tüm Gedik Holding çalışanlarının çocuklarının katılabildiği yarışmanın kazananları seçici kurul tarafından 11.05.2016 tarihinde belirlendi. Ödül töreni ise 17.05.2016 tarihinde gerçekleşti.

Gedik Holding çalışanlarının ve dereceye giren çocuklar ile anne babalarının katılımı ile gerçekleşen ödül töreninde dereceye giren çocuklar ödüllerini Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik’ in elinden aldılar.

Birincilik ödülünü Gedik Döküm çalışanı Rukiye Aydın’ ın 12 yaşındaki kızı İlayda Dikmen, ikincilik ödülünü  Gedik Döküm çalışanı İsmail Uzunkaya’ nın 11 yaşındaki kızı Kardelen Nur Uzunkaya aldı. Üçüncülük ödülü ise Gedik Döküm çalışanı Fahrettin Çay’ ın 11 yaşındaki oğlu Safa Çay ile Gedik Döküm çalışanı Recai Uzun’ un 10 yalındaki kızı Nisa Nur Uzun arasında paylaştırıldı.

Dereceye giren dört resim İş Sağlığı ve Güvenliği afişi yapılacak ve 2016 yılı boyunca Gedik Holding’ in tüm işyerlerinde kullanılacak.

Ayrıca, yarışmaya katılan resimler içinde seçilen on sekiz resim üç ay boyunca  Gedik Holding’ in tüm işyerlerinde sergilenecek.

Yarışmaya resimleriyle katılan tüm çocuklara teşekkür belgesi verilerek pes etmeden bir sonraki yarışmaya da katılmaları teşvik edilmiştir.