Gedik Holding Geleneksel II. İş Sağlığı ve Güvenliği Çocuk Resim Yarışmasının kazananları belli oldu

May
15

04-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında Gedik Holding Çalışanlarının çocuklarının katıldığı ödüllü Gedik Holding Geleneksel II. İş Sağlığı ve Güvenliği Çocuk Resim Yarışması gerçekleştirildi.

“Anne, Baba İşyerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Önlemlerini Almayı Lütfen İhmal Etme!” konulu resim yarışmasında iş güvenliğinin önemini çocuklar çizdikleri resimler ile anlattılar.

Tüm Gedik Holding çalışanlarının çocuklarının katılabildiği yarışmanın kazananları seçici kurul tarafından değerlendirildi.

Kazananlar ödüllerini tüm holding çalışanlarının 14 Mayıs 2017 tarihinde katıldığı Gedik Pikniğinde Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik ve Asya Sadıkların elinden aldılar.

Birincilik ödülünü çalışanlarımızdan Dilek Şat’ın oğlu Efe Şat, ikincilik ödülünü çalışanlarımızdan Halil Kuşaksızın oğlu Yasin Kuşaksız aldı. Üçüncülük ödülü ise çalışanlarımızdan Hasan Adanır’ ın oğlu Arda Hayri Adanır ve Sevim Açıkdilli’ nin kızı Beyzanur Açıkdilli arasında paylaştırıldı.

Ayrıca, yarışmaya resimleriyle katılan tüm çocuklara teşekkür belgesi verilerek bir sonraki yarışmaya da katılmaları konusunda cesaretlendirilerek teşvik edilmiştir.