Hülya Gedik, Vala Gedik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencileri ile Bir Araya Geldi

Haz
1

fGedik Holding Yönetim Kurulu başkanı Hülya Gedik, bu sene 28-29 Mayıs tarihleri arasında Tuzla Kaymakamlığınca 8’cisi düzenlenen Özel Çocuklar Şenliği ve Kermesi Kutlama Programı kapsamında, Vala Gedik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’nin  özel öğrencileri ile bir araya geldi.

Tuzla Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, İlçe Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, Gedik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Berrak Kurtuluş, Öğretim Üyeleri, Öğretmenler, Veliler ve Öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen şenliklerde, Vala Gedik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Okulu öğrencilerinin hazırladığı halk dansları,  bando ve dans gösterileri büyük alkış topladı.

Etkinlik boyunca çocuklarla bir arada zaman geçirerek sohbet eden Hülya Gedik, protokol konuşmaları sırasında VALA GEDİK ÖZEL EĞİTİM MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ’nin birbirini takip eden hayır projeleri içerisinde kendisi için çok özel bir yere sahip olduğunu ve orada bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

Gösterilerin sonrasında VALA GEDİK Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Öğrencileri tarafından hazırlanan el sanatlarının sergileneceği kermes-stand açılışı gerçekleştirildi.