İş Dünyası Uludağ Ekonomi Zirvesinde Bir Araya Geldi

Nis
4

Türkiye’nin en büyük şirketlerinin CEO ve yöneticileri ile siyaset dünyasından önemli isimleri bir araya getiren Uludağ Ekonomi Zirvesi 24 – 25 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in katılımıyla düzenlenen, liderlik, yatırım, büyüme, girişimcilik, istihdam, inovasyon ve endüstri 4.0 konularının öne çıktığı zirveye Gedik Holding’ten Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik, İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Berrak Kurtuluş, CEO Dr. Mustafa Koçak ve Dijital İş Stratejisi & Dönüşüm Direktörü Ömür Topaç katıldı.

Zirvede, Türk iş dünyasından Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, BluTV Kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ, Borusan CEO’su Ağah Uğur, LC Waikki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, Koç Holding Enerji Grubu Başkanı Yağız Eyüboğlu, Densa Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hacı Sabancı, TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik gibi isimler zirvede yer aldı.